آگهی جذب نیروی انسانی

شرکت موتوژن در نظر دارد جهت تکمیل کادر خود، از بین واجدین شرایط پس از آزمون کتبی و مصاحبه با شرایط زیر دعوت به همکاری نماید.

... ادامه

آگهی دعوت به مجمع عمومی عادی سالانه صاحبان سهام (به تعویق افتاد)

از کلیه سهامداران محترم شرکت موتوژن (سهامی عام ) یا نمایندگان قانونی آنها دعوت می شود در جلسه مجمع عمومی عادی سالانه شرکت که در ساعت 10صبح روز سه شنبه مورخ 1398/09/19 در محل هتل تهران واقع در خیابان ولیعصر اول خیابان استاد مطهری برگزار می شود، حضور بهم رسانند.

... ادامه

حضورشرکت موتوژن درنوزدهمین نمایشگاه بین المللی صنعت تهران

شرکت موتوژن ،اولین وبزرگترین تولیده کننده الکترموتوردرمنطقه ، شما را به بازدید ازغرفه این شرکت  در نوزدهمین نمایشگاه بین المللی صنعت تهران از 18 لغایت 21 مهرماه 98 درمحل دائمی نمایشگاه تهران سالن A31 غرفه 24 دعوت می نماید.

... ادامه

تجلیل ازهمکاران بازنشسته

مراسم تجلیل از همکاران بازنشسته شرکت موتوژن برگزار شد

در این مراسم که با حضور مدیر عامل، معاونین و مدیران  شرکت همراه بود، از آقایان غلامرضا عبدی رحمانی و حسن عربانی به پاس تلاشهای چندین ساله در شرکت  تقدیر شد .

... ادامه

اعلام شماره حساب سهامداران

بدینوسیله از کلیه سهامداران شرکت موتوژن (سهامی عام) تقاضا می‌شود، نسبت به اعلام شماره حساب خود جهت واریز سود تا تاریخ ۱۳۹۸/۰۵/۳۱ اقدام فرمایند. 

... ادامه

آگهی اعطای نمایندگی فروش داخلی وصادراتی

شرکت موتوژن در نظر دارد نمایندگی فروش الکتروموتورهای صنعتی (داخلی وصادراتی)، فروش قطعه وخدمات پس ازفروش را به اشخاص حقیقی و حقوقی واجد شرایط واگذار نماید.

... ادامه

آگهی دعوت به مجمع عمومی عادی بطور فوق العاده صاحبان سهام شرکت موتوژن (سهامی عام )

از کلیه سهامداران محترم شرکت موتوژن (سهامی عام ) یا نمایندگان قانونی آنها دعوت می شود در جلسه مجمع عمومی عادی به طور فوق العاده شرکت که در ساعت 10 صبح روز شنبه مورخه 1397/10/15 در محل دفتر مرکزی شرکت واقع در خیابان قائم مقام فراهانی ، کوچه الوند پلاک 22 تشکیل می شود حضور یابند.

... ادامه