ارتباط مستقیم با مدیر عامل محترم

به اطلاع نمایندگان محترم و مشتریان گرامی شرکت موتوژن میرساند، در راستای تکریم و جلب رضایت مشتریان و نمایندگان محترم جهت رفع موانع، پیشنهادات و انتقادات خود را از طریق ایمیل مستقیم با مدیر عامل شرکت به اشتراک به گذارید. پیام های ارسالی، روزانه توسط ایشان بررسی می گردد. 

... ادامه

فراخوان اخذ نمایندگی فروش و خدمات پس از فروش

شرکت موتوژن (سهامی عام) تولیدکننده انواع الکتروموتورهای صنعتی و خانگی در نظر دارد، جهت توسعه شبکه فروش محصولات تولیدی خود در سطح کشور از طریق این فراخوان، نمایندگی فروش اعطا ‌نماید.

... ادامه

استخدام برنامه نویس

شرکت موتوژن در نظر دارد جهت تکمیل کادر خود برای واحد فناوری اطلاعات، از بین واجدین شرایط پس از آزمون و مصاحبه با شرایط زیر دعوت به همکاری نماید.

... ادامه

استخدام کارشناس صادرات

شرکت موتوژن درنظردارد جهت تکمیل کادر خود درزمینه صادرات ، از بین واجدین شرایط پس ازآزمون و مصاحبه با شرایط زیر دعوت به همکاری نماید.

... ادامه

دعوت به مجمع عمومی عادی به طور فوق العاده

بدینوسیله از کلیه سهامداران محترم ، وکیل یا مقام قانونی صاحب سهم و یا نماینده یا نمایندگان اشخاص حقوقی دعوت می شود تا در جلسه مجمع عمومی عادی بطور فوق العاده شرکت موتوژن (سهامی عام) که راس ساعت 10 صبح روز چهارشنبه مورخه 1400/06/10 در محل تهران، سعادت آباد، ميدان بهرود، خیابان عابدی، خيابان 33، شماره 21، هتل اسپيناس پالاس برگزار می گردد حضور بهم برسانند.

... ادامه

استخدام کارشناس بازاریابی و فروش در تهران

شرکت موتوژن درنظردارد جهت تکمیل کادر واحد فروش خود در زمینه بازاریابی و فروش مستقر در شهر تهران ، از بین واجدین شرایط پس ازآزمون و مصاحبه با شرایط زیر دعوت به همکاری نماید.

... ادامه

اعطای نمایندگی فروش محصولات صنعتی (داخلی و صادرات) فروش قطعه و خدمات پس از فروش شرکت موتوژن ( سهامی عام )

شرکت موتوژن درنظر دارد نمایندگی فروش الکتروموتورهای صنعتی (داخلی و صادراتی ) فروش قطعه و خدمات پس از فروش را به اشخاص حقیقی و حقوقی واجد شرایط واگذار نماید

... ادامه