دعوت به مجمع عمومی عادی به طور فوق العاده

بدینوسیله از کلیه سهامداران محترم ، وکیل یا مقام قانونی صاحب سهم و یا نماینده یا نمایندگان اشخاص حقوقی دعوت می شود تا در جلسه مجمع عمومی عادی بطور فوق العاده شرکت موتوژن (سهامی عام) که راس ساعت 10 صبح روز چهارشنبه مورخه 1400/06/10 در محل تهران، سعادت آباد، ميدان بهرود، خیابان عابدی، خيابان 33، شماره 21، هتل اسپيناس پالاس برگزار می گردد حضور بهم برسانند.

با عنایت به شیوع بیماری کرونا و در اجرای الزامات نامه شماره 104/31 مورخه 1398/12/20 ستاد ملی مبارزه با بیماری کرونا ( ابلاغی سازمان بورس و اوراق بهادار به تاریخ 1398/12/26) امکان حضور فیزیکی سهامداران محترم در جلسه مجمع حداکثر برای 15 نفر مقدور می باشد با توحه به ضرورت حضور ارکان مجمع ، هیات رئیسه ، نمایندگان سازمان بورس و اوراق بهادار از سهامداران محترم تقاضا می گردد با مشاهده آنلاین جلسه مجمع از طریق آدرس http://majma.motogen.com ما را در برگزاری شایسته مجمع یاری فرمایند.

ضمنا به موجب ماده 99 لایحه اصلاحی قانون تجارت ، سهامداران محترم حقیقی که مایل به حضور در جلسه مجمع می باشند می توانند از اول وقت اداری مورخه 08/06/1400 تا پایان وقت اداری 09/06/1400 با مراجعه به آدرس اینترنتی فوق ، نسبت به دریافت برگ ورود به جلسه اقدام نمایند. سهامداران حقوقی نیز تا تاریخ فوق الذکر اصل معرفی نامه نماینده خود را به آدرس تهران ،خیابان استاد مطهری ، خیابان قائم مقام جنوبی ، کوچه الوند ، پلاک 22 (جناب آقای نور الهی) ارسال نمایند. داشتن کارت ملی یا کارت شناسایی معتبر و برگ ورود جهت حضور در جلسه الزامی می باشد.

دستور جلسه : انتخاب اعضای هیئت مدیره و سایر موارد