جلسه دیدار مدیرعامل جدید و رئیس هیئت مدیره موتوژن با پرسنل شرکت

جلسه دیدار اعضای هیئت مدیره شرکت موتوژن با حضور رئیس هیئت مدیره و مدیرعامل جدید شرکت با معاونین مدیران و رؤسای شرکت موتوژن روز دوشنبه مورخه 11 بهمن 1400 در سالن اجتماعات شرکت برگزار گردید.

به گزارش روابط عمومی شرکت موتوژن، در این جلسه آقای صادقی، رئیس هیئت مدیره شرکت ضمن تبریک انتخاب شایسته جناب آقای کامیار خشایار به سمت مدیرعاملی شرکت، انگیزه و دانش ایشان را عامل مهمی در تعالی و نیل به اهداف شرکت دانست و همچنین با تاکید بر نگاه وحدت آفرین با هدف تلاش در راستای توسعه شرکت بیان نمودند:

با تلاش مدیران شرکت در مباحث توسعه‌ای، شاهد رشد و شکوفایی بیش از پیش در مجموعه موتوژن خواهیم بود و به واسطه طیف کارکنان و تلاش مدیران به نقطه بسیار مطلوبی خواهیم رسید و با نگاه عمیق به مباحث توسعه ای شکوفایی و نوآوری بیشتری خواهیم داشت.

وی افزود همانگونه که سهامداران شرکت ذینفعان مجموعه می‌باشند، نگاه مجموعه نیز به کارکنان به همین صورت بوده چرا که به سبب تحول در حوزه صنعت تولید الکتروموتور بر گردن شرکت حق داشته که ناشی از تلاش این عزیزان می‌باشد.

ایشان در ادامه عنوان نمودند که نگاه موتوژن به تولیدکنندگان در این عرصه به چشم رقیب نبوده بلکه نگاه پدرانه‌ای به فعالین این حوزه و همچنین عرصه‌های دیگر اقتصادی در سایر شرکتهای صنعتی دارد. شرکت موتوژن با توجه به سابقه نزدیک به نیم قرن فعالیت در این حوزه و با وجود دانش هم از نظر تکنولوژی و فن‌آوری و هم کیفیت محصولات، توانمندی و انگیزه بالایی دارد. رویکردهای موتوژن همواره سعی در وحدت و انسجام و عدم ورود به حواشی بوده تا این مسیر همچنان با قدرت ادامه داشته باشد.

رئیس هیئت مدیره موتوژن با اشاره به نگرش وحدت آفرین و همچنین با عنایت به نظر امام جمعه تبریز، تلاش هیئت مدیره نیز بر این بوده تا در این دوره، مدیری از جنس خود مجموعه هدایت شرکت را داشته باشد چه بسا که ایشان اصالتا اهل تبریز بوده که البته موضوعی که در سطح کلان حائز اهمیت می‌باشد این است که باید نگاه ملی و اعتقادی به مجموعه کار باشد.

جناب آقای صادقی در پایان سخنان خویش بیان نمودند که همه همکاران باید در این راستا تلاش کنند چرا که اکنون عرصه، عرصه اقتصاد است و با توجه به فرمایشات رهبری و گلایه‌مندی از نرخ محصولات خانگی و دغدغه‌مندی ایشان از زندگی مردم را باید جدی گرفت. وظیفه و رسالت مجموعه موتوژن نیز به عنوان یک صنعت برتر کشور باید جدی گرفتن کیفیت، عرضه خدمات و همچنین قیمت محصولات باشد لذا این امر بایستی یک مسئولیت و تعهد همگانی درنظر گرفته شود و این انگیزه و امید باید همچون گذشته وجود داشته باشد تا نام موتوژن همچنان بدرخشد.

پس از صحبت‌های رئیس هیئت مدیره، جناب آقای خشایار به عنوان مدیر عامل جدید شرکت ضمن تشکر و قدردانی بابت مسئولیتی که به ایشان محول گشته، انگیزه و هدف اصلی در قبول این مسئولیت را رونق هر چه بیشتر تولیدات، انتقال جوشش و تحرک در تمامی سطوح بین همکاران و همچنین بکارگیری تمام توان و پتانسیل مجموعه را در نظر داشتند.

ایشان در ادامه افزودند آنچه که برای مجموعه موتوژن درنظر دارند علاوه بر افزایش ظرفیت تولید و توسعه محصولات با ارائه و اجرای طرح‌های نوین در سطح استانداردهای بین المللی تلاش فراوانی صورت گیرد.

مدیر عامل جدید شرکت موتوژن تصریح نمودند: "ما باید با مطالعه و تحقیق حوزه های مختلف صنایع مانند شرکتهای پتروشیمی و دیگر شرکتهای صنعتی که در مناقصات خارجی خود از لایه تامین استفاده می‌کنند در جهت مرتفع نمودن نیاز این صنایع وارد شویم. دیدگاه باید به نحوی باشد که در این شرایط بحران بیش از پیش انرژی گذاشته و با همدلی و همکاری یکدیگر بتوانیم از این مسیر عبور کنیم و با پتانسیلی که در مجموعه از دیرباز وجود دارد اگر به منصه ظهور برسد علاوه بر تامین نیاز بازارهای داخلی، می‌توان حضور موثری در بازارهای خارجی نیزداشته باشیم."

ایشان این نکته را نیز تاکید داشتند آنچه که حائز اهمیت است انجام کار است و کار درست را بایستی درست انجام دهیم و در مسیری که هدف مجموعه است حرکت کنیم و به حواشی توجه و اعتنایی نداشته باشیم و با عملکرد خویش نشان دهیم که در مسیر درست هستیم.

مهندس خشایار در ادامه افزودند: "بنده افتخار میکنم که اصالتا اهل تبریز هستم و زمانی که این پیشنهاد داده شد با کمال میل قبول نموده و بر خود تکلیف دانستم در این مجموعه در قالب یک کار تیمی بزرگ حرکت نموده تا سبب یک تحول و رشد چشمگیر باشیم و با تفکر خدمت به کشور و جامعه از دشواری ها و سختی ها گذر کرده و تلاش بر تبدیل تهدیدها به فرصت و همچنین دانش و تجربه‌ای که در این نیم قرن کسب شده بتوانیم این مسیر را به گونه ای طی کنیم تا یک کار ماندگار در صنعت کشور داشته باشیم."