ارزیابی شرکت موتوژن به عنوان یکی از شرکتهای برتر در حوزه تحقیق و توسعه

به گزارش روابط عمومی شرکت موتوژن، واحد تحقیق و توسعه این شرکت به عنوان یکی از شرکتهای برتر در زمینه تحقیق و توسعه در تاریخ ۱۷ اسفندماه ۱۴۰۲ مورد ارزیابی قرار گرفت. این ارزیابی توسط ممیزان سازمان پژوهش های علمی و صنعتی ایران با همکاری سازمان صنعت، معدن و تجارت استان آذربایجان شرقی صورت گرفت.

مشاهده مطلب |۱۴۰۲ اسفند ۱۹, شنبه

آئین رونمایی از تولید الکتروموتورهای کولری راندمان بالا (BLDC و القایی)

به گزارش روابط عمومی شرکت موتوژن، روز یکشنبه مورخه ۲۰ اسفندماه ۱۴۰۲ مراسم و آئین رونمایی از تولید الکتروموتورهای کولری راندمان بالا (BLDC و القایی) با حضور سازمان انرژیهای تجدیدپذیر و بهره وری انرژی برق(ساتبا)، سازمان ملی استاندارد و صندوق نوآوری و شکوفایی ریاست جمهوری برگزار گردید.

مشاهده مطلب |۱۴۰۲ اسفند ۲۱, دوشنبه

جشنواره نوآوری برتر ایرانی ۱۴۰۲

به گزارش روابط عمومی شرکت موتوژن، مراسم اختتامیه هشتمین جشنواره نوآوری برتر ایرانی ۱۴۰۲ در سالن جابربن حیان دانشگاه صنعتی شریف با حضور دکتر سید عباس موسوی رئیس دانشگاه صنعتی شریف و به میزبانی دفتر توسعه فناوری و نوآوری دانشگاه برگزار شد.

مشاهده مطلب |۱۴۰۲ اسفند ۲۴, پنجشنبه

فراخوان عمومی شناسایی سازندگان درایو موتور BLDC

شرکت موتوژن بزرگترین تولید کننده الکتروموتور کشور در نظر دارد از طریق فراخوان عمومی نسبت به شناسایی، ارزیابی و عقد قرارداد با پیمانکاران واجد صلاحیت فنی، مالی و دارای تجربیات مفید با موضوع طراحی و تولید درایو موتور BLDC با کاربرد کولر آبی برای تولیدات جدید کولری خود اقدام نماید.

مشاهده مطلب |۱۴۰۲ دی ۰۳, یکشنبه

مجمع عمومی عادی سالانه

از کلیه سهامداران محترم شرکت موتوژن (سهامی عام) یا نمایندگان قانونی آنها دعوت می شود در جلسه مجمع عمومی عادی سالانه شرکت که در ساعت 9 صبح روز سه شنبه مورخ 21/09/1402 در محل هتل سیمرغ – واقع در تهران ، خیابان ولیعصر (عج) ، پائین تر از پارک ساعی ، نبش کوچه دلبسته ، شماره 2141 برگزار می شود، حضور بهم برسانند.

مشاهده مطلب |۱۴۰۲ آذر ۱۲, یکشنبه

بازدید معاون سیاسی و اجتماعی استاندار و هیئت همراه محترم

به گزارش روابط عمومی شرکت موتوژن، معاون سیاسی و اجتماعی استاندار به همراه سرپرست اداره کل استاندارد استان، مدیرکل اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان، معاون امور صنایع سازمان صنعت، معدن و تجارت استان و جمعی از مسئولین استانی در تاریخ ۲۵ آبان ماه ۱۴۰۲ از خطوط تولید شرکت موتوژن بازدید بعمل آوردند.

مشاهده مطلب |۱۴۰۲ آبان ۲۵, پنجشنبه

بیست و سومین دوره نمایشگاه لوازم خانگی هامکس

شرکت موتوژن افتخار دارد که از حضرتعالی به منظور بازدید از محصولات و غرفه شرکت، در بیست و سومین نمایشگاه بین المللی لوازم خانگی دعوت به عمل آورد.

مشاهده مطلب |۱۴۰۲ مهر ۲۷, پنجشنبه

بازدید مدیرعامل شرکت سرمایه گذاری غدیر و هیئت همراه

به گزارش روابط عمومی شرکت موتوژن، در مورخه 19 مهرماه ۱۴۰2 دکتر مهدی عبوری مدیرعامل شرکت سرمایه گذاری غدیر و به همراه جمعی از معاونین و همچنین مدیرعامل هلدینگ بین المللی توسعه صنایع و معادن غدیر در مجموعه موتوژن، از خطوط تولید و نمایشگاه تحقیقات و توسعه شرکت موتوژن با هدف آشنایی با طرح‌های استراتژیک توسعه محصولی شرکت، بازدید به عمل آمد.

مشاهده مطلب |۱۴۰۲ مهر ۲۰, پنجشنبه

تائید آگهی پذیره نویسی افزایش سرمایه

به اطلاع می رساند به استناد مصوبۀ مجمع عمومی فوق العاده شرکت موتوژن ( سهامی عام) ، مورخ 08/05/1402 و مجوز شمارۀ 024/1021074-067 مورخ 28/04/1402 سازمان بورس و اوراق بهادار، مقرر گردید سرمایۀ شرکت از طریق صدور سهام جدید از مبلغ 14.288.400.000.000ریال به مبلغ 20.146.644.000.000ریال، منقسم به تعداد سهام 20.146.644.000 سهم 1,000 ریالی به شرح زیر افزایش یابد.

مشاهده مطلب |۱۴۰۲ شهریور ۱۴, سه‌شنبه

ساخت الکتروموتورهای دما بالا (کلاس H)

در راستای توسعه و تکمیل سبد محصولات شرکت موتوژن، پروژه طراحی و ساخت الکتروموتورهای دما بالا (کلاس H) برای اولین بار در کشور در واحد تحقیقات تعریف گردید. این الکتروموتورها برای شرایط دمای محیطی تا 80 درجه سانتیگراد در نظر گرفته شده اند.

مشاهده مطلب |۱۴۰۲ شهریور ۱۳, دوشنبه